Fundacja Dom Pokoju oraz  Biuro ds. Partycypacji Społecznej - Urząd Miejski Wrocławia serdecznie zapraszają przedstawicieli NGO, wrocławskich osiedli, lokalnych liderów, aktywistów, społeczników, mieszkańców i użytkowników miasta na Wrocławskie Forum Partycypacji.

więcej >>>

Dnia 07 czerwca Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów tegorocznej X Jubileuszowej edycji konkursu Akcja Akacja, Akcja Dąb – Niezwykli Dolnoślązacy. Po raz kolejny Komisja stanęła przed bardzo trudnym zadaniem wybrania laureatów, spośród nadesłanych zgłoszeń przedstawiających sylwetki kandydatek i kandydatów. 

więcej >>>

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych po raz 10 uhonoruje aktywnych działaczy społecznych z Dolnego Śląska! Idea konkursu pozostaje niezmienna od lat, wciąż poszukujemy pełnych inwencji kobiet i mężczyzn, którzy zmieniają nasz świat. Akcja promuje i nagradza osoby, które w wyjątkowy sposób działają na rzecz innych osób i swojego najbliższego otoczenia. Jeżeli znasz kogoś wyjątkowego nie czekaj i zgłoś kandydaturę do naszego konkursu!

więcej >>>

16 maja 2016r. Krzyżowa k. Świdnicy gościła uczestników II Dolnośląskiego Kongresu Obywatelskiego. Już po raz drugi w naszym regionie zorganizowaliśmy jako Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych wraz z licznymi partnerami największe wydarzenie sektora obywatelskiego i największe spotkanie mieszkańców naszego województwa, którzy angażują się w działania społeczne. W czasie kongresu obecny był Pełnomocnik Rządu do spraw Społeczeństwa Obywatelskiego i Równego Traktowania, Rzecznik Praw Obywatelskich oraz Rzecznik Praw Dziecka.

więcej >>>

Stowarzyszenie "TRATWA" zaprasza na grill party wrocławskich organizacji pozarządowych „naZajezdni”. Przeczytaj więcej o inicjatywie i atrakcjach.

więcej >>>

Zaproszenie na szkolenie dla organizacji pozarządowych zrzeszonych w Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych. Zapraszamy na szkolenie pt. „Przyśpieszony kurs działalności ekonomicznej z elementami zarządzania finansowego”.

więcej >>>

Jedną z podstaw działania Parlamentarnego Zespołu ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi jest stały kontakt z przedstawicielami organizacji pozarządowych. Dlatego zwracamy się z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety, która pozwoli członkom Zespołu zapoznać się z najistotniejszymi wg Państwa problemami, występującymi w działalności Państwa organizacji. 

więcej >>>

Z okazji Europejskiego Dnia Solidarności Międzypokoleniowej, który miał miejsce 29 kwietnia br., dr Adam Bodnar, Rzecznik Praw Obywatelskich, zaprosił środowiska seniorskie, akademickie i samorządowe do wspólnej akcji pod hasłem “Za starość naszą i waszą!”, której celem jest rozpoczęcie i przeprowadzenie szerokiej debaty na temat planowanej Konwencji o prawach osób starszych. Prace nad Konwencją prowadzone są na forum Organizacji Narodów Zjednoczonych. 

więcej >>>

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych wraz z 32 partnerami, organizacjami pozarządowymi, sieciami z województwa oraz samorządem lokalnym, ma zaszczyt zaprosić na największe wydarzenie sektora społeczeństwa obywatelskiego na Dolnym Śląsku! 16 maja 2016 r. w Krzyżowej k. Świdnicy odbędzie się II Dolnośląski Kongres Obywatelski!

więcej >>>

Szanowni Państwo, Członkowie Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych. W imieniu Zarządu Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych z prawdziwą przyjemnością zapraszam Państwa na Sprawozdawcze oraz Wyborcze Walne Zebranie Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych. 

więcej >>>

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych wraz z licznymi partnerami (organizacjami pozarządowymi i sieciami z województwa) ma zaszczyt zaprosić na największe wydarzenie sektora społeczeństwa obywatelskiego na Dolnym Śląsku!

więcej >>>

Program Rezydencji Artystycznych A-i-R Wro  już po raz trzeci zaprasza organizacje pozarządowe i spółdzielnie socjalne z Wrocławia i Dolnego Śląska do udziału w konkursie na współorganizację rezydencji artystycznej. 

więcej >>>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59

Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl