Czy wiesz jak korzystać z dostępu do informacji publicznej? Czy wiesz, że masz prawo brać udział w konsultacjach społecznych? Chcesz mieć większy wpływ na rozwój swojej najbliższej społeczności? Przyjdź na bezpłatne jednodniowe szkolenie organizowane przez Dolnośląską Federację Organizacji Pozarządowych i dowiedz się więcej na temat Ustawy o dostępie do informacji publicznej oraz konsultacji społecznych jako narzędzi partycypacji społecznej!

więcej >>>

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych zdecydowała się przełożyć pierwsze spotkanie cyklu szkoleniowego „Jak zostać Watchdogiem?” na dzień 29 listopada 2013r. W związku z tym przedłużona zostaje też rekrutacja na szkolenie do dnia 26 listopada 2013r.

więcej >>>

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych w związku z ogłoszonym do konsultacji projektem Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 oraz projektem Dolnośląskiej Strategii Integracji Społecznej serdecznie zaprasza organizacje pozarządowe na spotkanie konsultacyjne w trakcie których zostaną zaprezentowane projekty dokumentów. Podczas spotkania będzie można zgłosić swoje uwagi, opinie oraz propozycje zapisów do dokumentów. Udział w spotkaniu potwierdzili Pan dr Jerzy Tutaja – Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego oraz Pan Piotr Kalg – Dyrektor Dolnośląskiego Ośrodka Polityki Społecznej. 

więcej >>>

Uważasz, że nie masz pełnej informacji o tym jak pracuje Twój samorząd? Widzisz, że część informacji nie trafia do powszechnej wiadomości? Uważasz, że mieszkańcy powinni w większym stopniu kontrolować decyzje samorządu? Jeżeli na każde z tych pytań odpowiedzieliście Państwo TAK zapraszamy do udziału w cyklu szkoleń pn. „Jak zostać watchdogiem”. Szkolenie składa się z trzech powiązanych ze sobą spotkań, z których każdy obejmuje część zagadnień związanych z prowadzeniem działań strażniczych.

więcej >>>

Czy interesujecie się prawem stanowionym w Waszym powiecie i gminie? Czy wiecie czym jest Europejska Inicjatywa Obywatelska i jak wpłynąć na Parlament Europejski? Czy wiecie jak wystąpić z wnioskiem o udostępnienie informacji publicznej? Jeżeli nie, Obywatelu poznaj swoje prawa i przyjdź na jedno z trzech spotkań informacyjnych.

więcej >>>

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych w związku z bardzo dużym zainteresowaniem szkoleniem Sprawne i skuteczne zarządzanie w organizacji pozarządowej (II termin - 28-29 listopada 2013r.) pragnie poinformować o skróceniu terminu naboru z dnia 24 listopada 2013r. na 15 listopada 2013r.

więcej >>>

Reprezentujesz organizację pozarządową, która nie prowadzi działalności gospodarczej? Szukasz źródeł finansowania twojej organizacji ? Pisanie ofert i projektów wydaje się trudne i zbyt czasochłonne ? Nie wiesz jak się do tego zabrać ? Jeśli twoje odpowiedź brzmi TAK to zapraszamy serdecznie do udziału w bezpłatnym dwudniowym warsztacie pn. „Pozyskiwanie środków finansowych – zasady tworzenia ofert i projektów”

więcej >>>

W związku z rozszerzeniem obszaru realizacji projektu "Standaryzacja działalności wrocławskich organizacji pozarządowych"- zapraszamy do zgłaszania swoich  organizacji do projektui skorzystania z możliwości wdrożenia standardów w Państwa organizacji w zakresie procedur prawnych, aspektów  rachunkowo-księgowych oraz mechanizmów zarządzania projektem.

więcej >>>

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych serdecznie zaprasza przedstawicieli dolnośląskich organizacji pozarządowych na bezpłatne doradztwo specjalistyczne w formie warsztatowej pn: NGO w Internecie - aspekty prawne oraz Ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu w obszarze obowiązków wynikających z jej zapisów dla organizacji pozarządowych.

więcej >>>

Od środy 30 października wrocławskie parki miejskie bogatsze są o dwa młode drzewka – akację i dąb. Stało się tak za sprawą konkursu „Akcja Akacja, Akcja Dąb – Niezwykli Dolnoślązacy 2013”, którego organizacji już po raz ósmy podjęła się Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych. 

więcej >>>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66

Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl