Ośrodek Myśli Społecznej im. F. Lassalle'a zaprasza przedstawicielki/przedstawicieli dolnośląskich organizacji pozarządowych i nieformalnych grup obywatelskich, pracowniczki/pracowników instytucji publicznych oraz ludzi mediów lokalnych do udziału w konferencji "Masz prawo wiedzieć! Dostęp do informacji publicznej jako podstawa rozwoju społeczeństwa obywatelskiego na Dolnym Śląsku".

więcej >>>

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych we współpracy z Wydziałem Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego serdecznie zaprasza przedstawicieli dolnośląskich organizacji pozarządowych na spotkanie dotyczące konsultacji Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego 2020, którego celem będzie zebranie uwag, propozycji zapisów zmian do udostępnionej na stronach UMWD Strategii (http://www.umwd.dolnyslask.pl/rozwoj/aktualizacja-strategii-rozwoju-wojewodztwa-dolnoslaskiego/konsultacje-projektu-strategii/).

więcej >>>

W Polsce tysiące rodzin żyje w biedzie – od 16 listopada na www.szlachetnapaczka.pl możesz wybrać jedną z nich i przygotować dla niej konkretną pomoc. Teraz Ty możesz zostać bohaterem i zmieniać świat na lepsze.

więcej >>>

Zasadniczym celem projektu "PROGRESSUS - Innowacyjny model klastrów NGO działających z pracodawcami na rzecz aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych" jest zwiększenie skuteczności dotychczasowych działań na rzecz aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Głównym założeniem zainicjowania współpracy klastrowej w danym regionie będzie podniesienie poziomu "samowspierania się", czyli koordynacji i integracji działań NGO w obszarze aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych poprzez adaptację nowoczesnego narzędzia współpracy - KLASTRA.

więcej >>>

Informujemy o trwaniu naboru na kandydatów do Rady Organizacji Pozarządowych (działających w sektorze kultury) przy Ministrze Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Informacja o ogłoszeniu ukazała się na stronach Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz portalu ngo.pl.

więcej >>>

Pragniemy Państwa poinformować, iż od 08 października 2012 r. rozpoczęły się konsultacje społeczne Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego 2020. W związku z tym Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych pragnie już teraz zaprosić Państwa na kolejne nasze spotkanie, którego celem będzie zebranie uwag, propozycji zapisów zmian do udostępnionej na stronach UMWD Strategii.

więcej >>>

Zapraszamy kobiety i mężczyzn zatrudnionych w administracji i organizacjach pozarządowych z regionu Dolnego Śląska na bezpłatny dwudniowy warsztat z zakresu równościowego zarządzania zespołem i kompetencji liderskich. Warsztat odbędzie się 21 i 22 listopada we Wrocławiu.

więcej >>>

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Finału Konkursu "Akcja Akacja, Akcja Dąb - Niezwykli Dolnoślązacy 2012". A już wkrótce więcej informacji na temat naszych laureatów oraz podsumowanie tegorocznej edycji.

więcej >>>

Fundacja Wspierania Rozwoju Lokalnego "Moja Przestrzeń" w partnerstwie z Fundacją Manufaktura Inicjatyw Obywatelskich oraz księgarnią Tajne Komplety zaprasza serdecznie przedstawicieli i przedstawicielki wrocławskich organizacji pozarządowych oraz wszystkie osoby zainteresowane do udziału w  spotkaniach dotyczących edukacji globalnej realizowanych w ramach projektu Wrocław World Cafe.

więcej >>>

Dzięki poszerzeniu projektu o nowego partnera - Istituto Formazione Operatori Aziendali możliwe stało się wykorzystanie doświadczeń tej istniejącej od ponad 30 lat instytucji. W ramach współpracy odbyła się już pod koniec września wizyta studyjna przedstawicieli polskich przedsiębiorstw i organizacji pozarządowych we Włoszech. W dniach 4 – 7 listopada odbędzie się natomiast wizyta przedstawicieli IFOA w Polsce. Będą się oni dzielić swoimi doświadczeniami w zakresie współpracy międzysektorowej, odpowiedzialności biznesu, zarządzania publicznego, a także innych zagadnień, którymi na co dzień zajmuje się IFOA. 

więcej >>>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66

Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl