Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu „Akcja Akacja, Akcja Dąb – Niezwykli Dolnoślązacy 2012”. Idea konkursu pozostaje niezmienna od siedmiu lat, wciąż poszukujemy pełnych inwencji kobiet i mężczyzn, którzy zmieniają świat na lepszy. Nasza akcja promuje i nagradza kobiety oraz mężczyzn, którzy w sposób wyjątkowy działają na rzecz innych osób i swojego otoczenia. Laureaci konkursu w Parku im. Edyty Stein we Wrocławiu zasadzą drzewka akacji i dębu, jako symbole ich wkładu w rozwój środowisk lokalnych Dolnego Śląska.

więcej >>>

Po raz dwunasty na Dolnym Śląsku SZLACHETNA PACZKA poszukuje wolontariuszy. To dzięki nim najbardziej potrzebujący otrzymają mądrą, inspirującą do zmiany pomoc i sygnał, że nie są sami.

więcej >>>

Fundacja Perennitas pragnie zaprezentować Państwu efekty projektu pt. „Promocja kultury i sztuki Wrocławia wśród osób niewidomych i niedowidzących”, współfinansowanego ze środków Urzędu Miasta Wrocławia.

więcej >>>

Z przyjemnością informujemy, że Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych w ramach współpracy z węgierska organizacją-Stowarzyszenie Węgierskich Kobiet-Liderek (Association of Hungarian Girl Guides) jest partnerem w projekcie realizowanym w ramach Programu Młodzież w Działaniu. Projekt jest dedykowany kobietom, które obecnie poszukują pracy i nie są zatrudnione, ale są związane z sektorem pozarządowym (w charakterze wolontariuszek, działaczek, animatorek, edukatorek i/lub pełnią funkcję społecznie w organizacjach, ale nie są zatrudnione) etc.

więcej >>>

Departament Pożytku Publicznego zaprasza wszystkie zainteresowane osoby i instytucje do wyrażenia swoich opinii na temat projektu „Zasad przyznawania i rozliczania dotacji w ramach PO FIO w 2013 roku”. Uwagi można przesyłać do 19 października 2012.

więcej >>>

Fundacja im. Stefana Batorego serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej, dziesiątej edycji akcji Masz Głos, Masz Wybór. Jak co roku naszym celem jest zachęcenie do dialogu i współpracy mieszkańców i władze samorządowe. Tej jesieni proponujemy skupić się na urzędach, to właśnie tam zwykle mieszkańcy spotykają się z władzami samorządowymi.

więcej >>>

W Polsce żyje obecnie blisko  6 mln psów i 8 mln kotów, a zwierzęta domowe ma połowa z nas. Bardzo często traktujemy je, jako członków rodzin, zapewniając im możliwie najlepsze wyżywienie i kupując zabawki. Zdarza się nawet, że zwierzęta zastępują osobom samotnym innych ludzi, a dla osób niewidomych i niedowidzących mogą być przepustką do aktywnego życia.

więcej >>>

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych jeden z Sygnatariuszy postulatów organizacji pozarządowych dotyczących nowego okresu programowania zachęca wszystkie organizacje pozarządowe, którym zależy na kształcie m.in. przyszłego okresu finasowania NGO do zapoznania się i podpisania postulatów, które mają zostać przedstawione stronie rządowej do konsultacji m.in. w kontekście uwzględnienia ich w Umowie Partnerskiej (Rządu z Komisją Europejską) oraz Programach Operacyjnych na okres 2014-2020. 

więcej >>>

Zapraszamy mężczyzn zatrudnionych w administracji publicznej i organizacjach pozarządowych z regionu Dolnego Śląska na wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju dwudniowy warsztat z zakresu równościowego zarządzania zespołem i kompetencji liderskich. Warsztat odbędzie się 4-5 października 2012 roku we Wrocławiu.

więcej >>>

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych realizuje badanie związane ze znajomością i stosowaniem działań równościowych jako standardu zarządzania i funkcjonowania. Badanie obejmuje sektor publiczny i pozarządowy w regionie Dolnego Śląska. Zachęcamy i zapraszamy pracowników i pracowniczki administracji publicznej i organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska do wypełniania ankiety na ten temat.

więcej >>>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl