Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych w ramach projektu współfinansowanego z Budżetu Województwa Dolnośląskiego  organizuje spotkanie konsultacyjno-informacyjne na temat narzędzi i możliwości wdrażania działań na rzecz wspierania równości płci w życiu społecznym i lokalnym dla przedstawicieli władz lokalnych, samorządów lokalnych, radnych, sołtysów/sołtysek i przedstawicieli społeczności lokalnych, organizacji pozarządowych. Najbliższe spotkanie będzie miało miejsce w Smolcu w siedzibie Świetlicy wiejskiej w Małej Sali przy ul. Głównej 47, w godzinach od 16:00 do 19:00.

więcej >>>

Zachęcamy do zapoznania się z artykułami prasowymi dotyczącymi kwestii nadużyć przy wydawaniu dotacji unijnych na Dolnym Śląsku.

więcej >>>

Jednym z kluczowych elementów społecznej odpowiedzialności biznesu jest prowadzenie partnerskiego dialogu i współpracy pomiędzy przedsiębiorstwem, a społecznością, w ramach, której działają.  Badania, które przeprowadzono w ramach projektu „Współpraca międzysektorowa – projekt na rzecz odpowiedzialnego biznesu”, pokazały jednak, że nie zawsze się to udaje. Bodźcem do zmiany tej niekorzystnej sytuacji stał się Program Małych Grantów, realizowany w ramach projektu. Jego pierwsza tura rozstrzygnięta została w marcu 2012, gdy przyznano pierwsze 11 grantów. W czasie drugiej tury Komisja konkursowa, złożona z przedstawicieli organizacji pozarządowych i biznesu, przyznała kolejne 9 grantów. Zostały one przeznaczone na realizację projektów przez partnerstwa składające się z organizacji pozarządowej i małego bądź średniego przedsiębiorstwa. 

więcej >>>

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w Festynie "Poznajemy się coraz lepiej" z okazji Dnia Dziecka w ramach Partnerstwa Lokalnego dla Leśnicy, gdzie nasza organizacja członkowska Fundacja Lepsze Dni jest jednym z partnerów i głównych współorganizatorów.

więcej >>>

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do udziału w bezpłatnym dwudniowym warsztacie antydyskryminacyjnym. Zastanawiałeś/aś się kiedykolwiek, co wpływa na nasz sposób postrzegania świata i innych ludzi? Czy spotkałeś/aś się kiedyś z dyskryminacją i chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się jak jej przeciwdziałać? A może chciałbyś/chciałabyś się dowiedzieć, czy sam/a nie dyskryminujesz innych? Jeśli nurtują Cię te pytania, to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie!

więcej >>>

W imieniu organizatorów zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych nie prowadzących działalności gospodarczej, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz jednostek podległych na bezpłatne dwudniowe szkolenie z zakresu aspektów formalno – prawnych wolontariatu. Na szkoleniu zostaną między innymi opracowane indywidualne plany wolontariackie. Szkolenie odbędzie się w dniach 13 – 14 czerwca 2012 roku w siedzibie Wrocławskiego Centrum Wolontariatu pl. Św. Macieja 5a, II piętro we Wrocławiu.

więcej >>>

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych w imieniu  Stowarzyszenie EKO-EDUKACJA zaprasza do aktywnego udziału w konsultacjach środowiskowych polegających na opiniowaniu projektów złożonych w ramach konkursów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

więcej >>>

W dniu 21 maja br. we Wrocławiu w siedzibie Dolnośląskiej Izby Gospodarczej odbyło się pierwsze spotkanie robocze Partnerów Społeczno-Gospodarczych Województwa Dolnośląskiego.

więcej >>>

Serdecznie zapraszamy Państwa na wydarzenie, które odbędzie się już w tę sobotę 26 maja 2012 r. we Wrocławskim Centrum Konferencyjnym oraz Pergoli. Będzie to niepowtarzalna okazja do dyskusji, wymiany doświadczeń oraz zabawy.

więcej >>>

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na cykl seminariów poświęconych tematyce społecznej odpowiedzialności biznesu. Najbliższe spotkania odbędą się 29 maja we Wrocławiu i 30 maja w Wałbrzychu.

więcej >>>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68

Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl