Konferencja „Zadrzewienia na obszarach wiejskich dla ochrony bioróżnorodności i klimatu – jak integrować społeczności lokalne wokół tych działań”, która odbędzie się dnia 21 kwietnia 2017 r

 


Konferencja organizowana jest w ramach projektu „Zadrzewienia śródpolne dla ochrony bioróżnorodności i klimatu” przy współpracy Wydziału Obszarów Wiejskich Dolnośląskiego Urzędu Marszałkowskiego. Spotkanie ma na celu prezentację  możliwości wykorzystania potencjału przyrodniczego obszarów wiejskich Dolnego Śląska i wykorzystanie tych walorów w aktywizacji i rozwoju wsi, pokazanie presji związanej ze zmianami klimatycznymi i urbanizacją obszarów wiejskich i możliwości ochrony  cennych zasobów przyrodniczych poprzez działania lokalne.

Zaproszenie kierujemy do przedstawicieli samorządów, sołectw, lokalnych organizacji, Lokalnych Grup Działania, podmiotów działających na rzecz wsi oraz  mieszkańców obszarów wiejskich.
Udział w konferencji jest bezpłatny!!!

Aby wziąć udział w konferencji, prosimy o przesłanie karty zgłoszeniowej do dnia 18 kwietnia 2017r. na adres mailowy epanczak@zielonaakcja.pl lub zgłoszenie udziału telefonicznie pod nr tel. (76) 86 294 30.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji na stronie www.pszczoly.zielonaakcja.pl/zadrzewienia.
W załączeniu znajdą Państwo zaproszenie wraz z programem konferencji, plakat oraz kartę zgłoszeniową.

Zaproszenie i karta zgłoszeniowa
<<< powrót
Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl